پرش به محتوای اصلی

شورای اقامه نماز اداره کل ارتباطات استان کردستان

هفته بسیج؛ تقدیر از کارکنان حامی ایتام

هفته بسیج؛ تقدیر از کارکنان حامی ایتام

تقدیر از کارکنان حامی ایتام

با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان و رییس اداره کمیته امداد منطقه یک شهرستان سنندج، طی مراسمی از کارکنان حامی ایتام اداره کل ارتباطات کردستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، ابراهیم ادریسی، سرپرست اداره کل ارتباطات استان در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج از مشارکت کارکنان اداره کل ارتباطات در طرح اکرام ایتام تقدیر کرد و گفت: حمایت مادی و معنوی از ایتام، امری خداپسندانه و نیکوست که اجر دنیوی و اخروی به همراه دارد.

در ادامه این مراسم، امیر عطالله افخمی، رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه یک شهرستان سنندج، با اهدای لوح تقدیر از کارکنان اداره کل ICT که در طرح اکرام ایتام مشارکت کردند، تجلیل کرد.

 

6 آذر 1400 9:00

شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز اداره کل ارتباطات استان کردستان

تجلیل از فعالین نماز اداره کل ICT کردستان

رسانه جدید

با حضور سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان و دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات به صورت ویدیو کنفرانس، از سه نفر از فعالین حوزه نماز و نیایش این اداره کل تقدیر و تمجید شد.

به گزارش روابط عومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، ابراهیم ادریسی، سرپرست اداره کل ICT این استان در این مراسم ضمن تقدیر از سه نفر از کارکنان اداره کل ارتباطات کردستان در زمینه برپاداشتن نماز، گفت: خوشبختانه فضای اداره کل ICT کردستان مملو از اقامه اصول دین و به خصوص نماز است و شئونات نماز را می توان در تمامی بخش های اداره مشاهده کرد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین جابر قلیان، دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نیز با تقدیر از فعالین حوزه نماز و نیایش اداره کل ICT کردستان، این استان را یکی از پنج استان برتر در حوزه امور فرهنگی و به خصوص نماز ارزیابی کرد.

تقدیر از شورای فرهنگی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان

رسانه جدید

در راستای اجرای برنامه های توافقنامه اقامه نماز سال 1400 ، از شورای فرهنگی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان،به منظور ایجاد توسعه فرهنگ اقامه نماز و همچنین اجرایی نمودن برنامه های اقامه نماز سال 1400 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از سوی معاون وزیر ارتباطات، نماینده ولی فقیه در کردستان و استاندار استان کردستان، از دبیر شورای فرهنگی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان تقدیر بعمل آمد.