پرش به محتوای اصلی

راهنمای مشترکین شرکت ارتباطات کوه نور

شرکت ارتباطات کوه نور خدمات شارژ سیم کارتهای شبکه USO را با سه روش انجام میدهد که با توجه به تنوع روشها، مشترکین می توانند روش شارژ مورد نظر خود را انتخاب و اقدام نمایند.

1- سامانه شارژ الکترونیک:

مشترکین تلفن GSM روستایی شبکه USO که دارای کارت شبکه بانکی شتاب باشند میتوانند با فعال سازی رمز دوم خود در کلیه ساعات شبانه روز که نیاز به شارژ دارنداز طریق سیستم کارت نورتل با شماره تماس 1919 بطور رایگان تماس برقرار نموده و سیمکارت خود را به میزان مورد نیاز شارژ نمایند.

2- مراجعه به بانک:

مشترکین  میتوانند با مراجعه به بانک ملت و واریز مبلغ شارژ مورد نظر به حساب شماره 47280886  بنام شرکت ارتباطات کوه نور و اعلام به تلفن 2020  به منظور انجام شارژ اقدام نمایند.

3- از طریق نمایندگان:

مشترکین می توانند با مراجعه به نمایندگان و عوامل پیمانکارن نگهداری شرکت ارتباطات کوه نور مستقیما به تهیه کارت شارژ اقدام نمایند.

راهنمای شارژ الکترونیکی :

پس از تماس با شماره 1919:

1- ابتدا شماره تماس بدون پیش کد شهرستان توسط سامانه اعلام می شود.

2-میتوانید برای تغییر شماره ورود به سامانه عدد 2 و برای ادامه دریافت شارژ با همان شماره ، عدد سه را شماره گیری نمایید.

2-1- در صورت شماره گیری عدد 2، شماره ای که میخواهید برای آن شارژ دریافت کنید را با پیش کد شهرستان . در انتها کلید ستاره (*) را شماره گیری نمایید، پس از آن شماره مورد نظر بدون پیش کد شهرستان اعلام میشود برای تایید عدد 1 و برای تغییر شماره عدد 0 را شماره گیری نمایید.

2-2- بازگشت به مرحله 2

3- شماره گیری عدد 1 برای دریافت شارژ اعتباری و بیا فعال سازی شارژ

4- شماره گیری عدد 1 برای دریافت شارژ اعتباری

5- شماره گیری عدد 1 برای دریافت کارت شارژ 50،000 ریالی - شماره گیری عدد 2 برای دریافت کارت شارژ 100،000 ریالی - شماره یری عدد 3 برای دریافت کارت شارژ 200،000 ریالی

6- وارد نمودن شماره 16 رقمی کارت بانکی عضو شتاب و شماره گیری کلید ستاره (*)  در انتها

7- وارد نمودن رمز دوم کارت بانکی عضو شتاب و شماره گیری کلید ستاره (*) در انتها

8- منتظر پیام تایید یا عدم تایید تراکنش باشید.

8-1- در صورت تایید تراکنش شماره پیگیری توسط سیستم داده می شود که این شماره را تا اطمینان از شارژ شدن خط ، نزد خود نگهدارید.

8-2- در صورت عدم تایید، برای خرید شارژ مجددا تلاش کنید.

در صورتی که در ساعتهای اداری اقدام به خرید شارژ نمایید سیم کارت شما بعد از حدود 1 ساعت شارژ خواهد شد و در صورتی که بعد از ساعت اداری یا در روزهای تعطیل اقدام به خرید شارژ نمایید سیم کارت شما در اولین روز اداری بعد از آن شارژ خواهد شد.