پرش به محتوای اصلی

اولین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر سال 99 اداره کل ICT کردستان برگزار شد

 

 

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان ، در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر، گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعات مهم اعتقادی ، فرهنگی و ارزشی در کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، فردین سعیدی، مدیرکل ارتباطات این استان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، به اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در این ماه پر برکت اشاره کرد و گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعات مهم اعتقادی، فرهنگی و ارزشی در کشور است که در دین مبین اسلام جایگاه والا و ویژه ای دارد و فعالان حوزه دینی و فرهنگی می توانند از ظرفیتهای فضای مجازی در جهت توسعه این امر در ماه مبارک رمضان استفاده بیشتری بنمایند.

وی با اشاره به لزوم احیای این فریضه الهی، امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه آحاد جامعه دانستند که هدف آن  ایجاد آرامش و امنیت در جامعه است.


تاریخ بروزرسانی : ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳

تقدیر از کارکنان حامی ایتام

رسانه جدید

با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان و رییس اداره کمیته امداد منطقه یک شهرستان سنندج، طی مراسمی از کارکنان حامی ایتام اداره کل ارتباطات کردستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، ابراهیم ادریسی، سرپرست اداره کل ارتباطات استان در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج از مشارکت کارکنان اداره کل ارتباطات در طرح اکرام ایتام تقدیر کرد و گفت: حمایت مادی و معنوی از ایتام، امری خداپسندانه و نیکوست که اجر دنیوی و اخروی به همراه دارد.

در ادامه این مراسم، امیر عطالله افخمی، رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه یک شهرستان سنندج، با اهدای لوح تقدیر از کارکنان اداره کل ICT که در طرح اکرام ایتام مشارکت کردند، تجلیل کرد.